Штука дня: складна пляшка, яку можна взяти з собою куди завгодно

Краща заміна пластикових і скляних посудин для тих, хто береже природу.

Кожну хвилину у світі викидається 90 000 пластикових пляшок. Жахливе кількість, правда? Щорічно в океані виявляється 8 мільйонів тонн пластику. А для того щоб пластик повністю розклався, необхідно від 500 до 1 000 років.

Ніки Синглауба, простого хлопця з Орегона, дуже хвилюють проблеми екології, тому він створив багаторазову складну силіконову пляшку Hydaway. Віддавши перевагу її пластиковій тарі, ви зробите велику послугу планеті. Не кажучи вже про те, що Hydaway значно зручніше звичайних пляшок.

Штука дня: складна пляшка, яку можна взяти з собою куди завгодно

В розкладеному вигляді Hydaway вміщує від 500 до 850 мл рідини. Вода, чай, соки — все, що побажаєте. Матеріал пляшки дозволяє легко промивати її, так що Hydaway не збереже ніяких сторонніх присмаків після побували в ній напоїв.

Коли вміст буде випито, вам не доведеться носити Hydaway в руках, як всі ці модні спортивні пляшки. Просто стисніть ємність долонями, і вона складеться, перетворившись у маленький гурток силікону. Потім можна буде заховати пляшку в кишеню або в спеціальний чохол, повісити за ручку на рюкзак або прикріпити до пояса. Вона практично не займає місця.

На Kickstarter можна замовити Hydaway за ціною від 21 долара. На вибір є два варіанти з різною місткістю і велика кількість забарвлень.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *