Штука дня: складаний електросамокат Segway Ninebot MAX з запасом ходу 65 км

Новинка від іменитого виробника, яка може стати ідеальним міським транспортом.

Компанія Segway випустила свій самий надійний електричний самокат Ninebot MAX. Він має складну раму з авіаційного алюмінію і 10-дюймові шини пневматичні, що забезпечують плавне переміщення навіть на нерівних ділянок дороги.

Головною особливістю новинки став максимальний запас ходу — до 65 км. Швидкість може досягати 30 км/ч. Самокат з легкістю підніметься на гору з ухилом 15% при навантаженні до 100 кг.

Штука дня: складаний електросамокат Segway Ninebot MAX з запасом ходу 65 км

Такі можливості забезпечує мотор потужністю 350-700 Вт і вбудована батарея ємністю 551 Вт·год На її перезарядку потрібно 6 годин, для цього потрібен лише комплектний кабель живлення — ніяких додаткових пристроїв.

Штука дня: складаний електросамокат Segway Ninebot MAX з запасом ходу 65 км

Ninebot MAX оснащений LED-дисплеєм, що дозволяє стежити за рівнем заряду і швидкістю. Однак куди більше корисних даних доступно в мобільному додатку. З його допомогою можна отримувати ходову статистику, змінювати режим їзди і навіть блокувати колеса.

Складна конструкція робить цей електросамокат достатньо мобільним для транспортування в громадському транспорті. Захист IPX5 дозволить не турбуватися про раптовий дощ або калюжах на дорозі.

Оцінили настільки універсальний транспортний засіб 601 долар (≈38 800 рублів). Замовити Ninebot MAX можна через краудфандінг Indiegogo, де вже зібрано понад 2 000 000 доларів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *