Штука дня: ShiftCam — чохол, який прокачає камери нових iPhone 11 і iPhone 11 Pro

Додаткові об’єктиви на всі випадки життя завжди під рукою.

На краудфандінге Indiegogo з’явився новий цікавий проект — чохол ShiftCam з об’єктивами для iPhone 11 і 11 Pro, які перемикаються одним рухом руки.

Кількість лінз в наборі відрізняється в залежності від моделі смартфона. До чохла для звичайного iPhone 11 кріпляться два об’єктива: 10-кратний макро і «риб’яче око», а також поляризаційна лінза для ультраширокого об’єктива телефону (прибирає зайві відображення, дозволяючи знімати через скло). У моделі для iPhone 11 Pro / Pro Max до них додають ще два об’єктива: 20-кратний макро і 4-кратний телевик.

Штука дня: ShiftCam — чохол, який прокачає камери нових iPhone 11 і iPhone 11 Pro

При цьому це повноцінний захисний чохол, який врятує від ударів і ваш телефон, і додаткову оптику.

Також доступний Deluxe Bundle, в який входить все те ж саме + набір з 5 професійних об’єктивів. Вони вже більш масивні, так що чіпляти кілька штук відразу не вийде, але і результат з ними буде зовсім іншою: це технології, що використовуються в оптиці для дзеркальних камер, адаптовані під ваш смартфон. З допомогою кліпси ці лінзи можна кріпити і на фронтальну камеру, щоб підняти ваші селфи і влоги на новий рівень.

Штука дня: ShiftCam — чохол, який прокачає камери нових iPhone 11 і iPhone 11 Pro

Замовити ShiftCam можна вже зараз на Indiegogo за ціною 4 415 рублів за звичайний набір або 21 052 рубля за Deluxe Bundle з професійної оптикою. Після закінчення прийому попередніх замовлень виробник розішле анкети, в яких можна вказати, для якої моделі iPhone вам потрібен чохол.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *