Штука дня: PrintPen — ручний принтер, який друкує на будь-якій поверхні і поміщається в сумочку

Безпечні чорнило підходять навіть для друку тимчасових татуювань.

Принтер — один з найпопулярніших видів оргтехніки, але його незручно брати з собою. Втім, китайці придумали рішення цієї проблеми і створили PrintPen. Кишеньковий пристрій допоможе вам перенести текст або зображення на будь-яку поверхню, де б ви не перебували.

Пристрій підходить для друку на папері будь-якої щільності, текстилі, кераміці, склі, металу і шкіри — в тому числі і людської. Чорнило знаходяться у картриджах, які легко змінювати. Є кілька видів картриджів: для тимчасових татуювань (темно-синій), флуоресцентні (синій, світиться під УФ-лампами), перманентні (чорний, синій, червоний).

Працювати з ним дуже просто: достатньо завантажити фірмове додаток, відкрити потрібну картинку, налаштувати масштаб можна друкувати. Сам принтер важить всього 250 грам, так що рука не втомиться його тримати.

Штука дня: PrintPen — ручний принтер, який друкує на будь-якій поверхні і поміщається в сумочку

Замовити PrintPen можна вже зараз на Kickstarter. Набір з картриджем для тату коштує 119 доларів, за додаткові кольори доведеться доплатити: 39 доларів за стандартні чорнило або 49 доларів за флуоресцентні або ще один кардридж для тату.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *