Штука дня: портативний акумулятор, який працює без проводів

Для підзарядки досить прикріпити Prelude до кришки смартфона.

Системи для бездротового харчування батарей стають доступнішими, і список гаджетів з підтримкою технології Qi постійно поповнюється. В основному такі зарядні пристрої працюють від електромереж, тому в дорозі їх використовувати незручно. Розробники з компанії Bezalel зробили прилад, який вирішує цю проблему.

Штука дня: портативний акумулятор, який працює без проводів

Prelude — це вид звичний зовнішній акумулятор, але йому не потрібні дроти. Він прикріплюється до смартфону і швидко заряджає його, поки ви продовжуєте відправляти повідомлення, розмовляти або грати.

Штука дня: портативний акумулятор, який працює без проводів

Компактний гаджет зручний у використанні, на відміну від чохлів з вбудованими батареями. Prelude потрібно просто потрясти для активації, а до корпусу смартфона він прикріплюється з допомогою мікроскопічних присосок, які не залишають після себе слідів.

Прилад сумісний з усіма смартфонами, в яких є підтримка технології Qi. Повний список можна подивитися на сторінці проекту.

Потужність зарядки становить 15 Вт, а ємність батареї — 5 000 мА·год Сам акумулятор може заряджатися без проводів або через вбудований порт USB Type-C. Важить Prelude всього 140 г при габаритах 11,4 × 6,8 × 1,7 див.

Замовити BEZALEL Prelude можна на Kickstarter за 45 доларів. Доставляти влаштування почнуть у грудні 2018 року.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *