Штука дня: Polo — складна зубна щітка, з футляром і контейнером для пасти

Компактна щітка для подорожей, яка заощадить місце в рюкзаку.

На заміну простим зубним щіткам, які не поміщаються в органайзери і брудняться пастою, приходить Polo. Це зручна щітка складної конструкції з футляром, мають вбудований диспенсер для зубної пасти. Ідеальне рішення «все в одному».

Простір усередині футляра з біорозкладаного пластику розділене на дві половини: в одній знаходиться сама щітка, в іншій — мініатюрний диспенсер із зубною пастою. Його при необхідності можна перезаправити. Дістаючи з футляра щітку, можна відразу ж видавити потрібну кількість пасти, після чого зафіксувати щітку і почати чистити зуби.

Штука дня: Polo — складна зубна щітка, з футляром і контейнером для пасти

Серед інших переваг Polo — стійку основу, завдяки якому щітку можна поставити на поверхню раковини або полицю. Крім того, можлива заміна головки зубної щітки без купівлі нового аксесуара.

Штука дня: Polo — складна зубна щітка, з футляром і контейнером для пасти

Для Polo завжди знайдеться місце в будь-якій сумці і рюкзаку, тому складну щітку зручно використовувати в подорожах, походах, а також в офісі і навіть вдома. На вибір доступно три варіанти жорсткості щетини: м’яка, середня і жорстка.

Polo можна замовити на Kickstarter за 21 євро. В комплект входить сама щітка, пара змінних головок, два контейнери з гарною італійською зубною пастою і ще пара порожніх — для заправки вашої власної.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *