Штука дня: Point — розумна сигналізація для будинку

Мініатюрний гаджет замінює повноцінний охоронну систему і радує додатковими функціями.

В протилежність традиційним складним домашнім сигналізацій, Point складається всього з одного блоку і відрізняється простою настройкою і використанням.

Оснащена всіма необхідними датчиками сигналізація виконана у вигляді круглої білої шайби з магнітним кріпленням, яка впишеться в будь-який інтер’єр. До неї не тягнеться ніяких проводів. Все працює від вбудованого акумулятора, ємності якого досить для автономної роботи протягом 6-12 місяців.

Point має датчики температури і вологості повітря, сенсори руху, датчик диму і п’єзоелектричних сирену. Крім суто охоронних функцій на зразок виявлення руху та розбиття вікон, сигналізація може відстежувати загоряння, температуру, зони потенційного утворення цвілі, а також сторонні шуми.

Завдяки модулям Wi-Fi і Bluetooth сигналізація зв’язується через мобільний додаток з членами сім’ї або довіреними сусідами, повідомляючи про зафіксованих позаштатних ситуаціях. В ньому ж є чат, що дозволяє обговорити проблему з домочадцями або попросити перевірити будинок того, хто перебуває ближче всього.

Point можна замовити на Kickstarter за 79 доларів. Доставка почнеться в травні 2018 року.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *