Штука дня: PodCase — чохол-акумулятор для iPhone і AirPods від творця Pebble

Функціональний чохол, який вдвічі продовжить час роботи iPhone, а також дозволить зручно зберігати і заряджати навушники AirPods.

Після продажу Pebble творець легендарних годин Ерік Мигиковски (Eric Migicovsky) продовжує радувати новими проектами. Цього разу він вирішив спростити життя всім, хто використовує iPhone разом з бездротовими навушниками AirPods. Він придумав універсальний чохол з вбудованим акумулятором PodСase.

Штука дня: PodCase — чохол-акумулятор для iPhone і AirPods від творця Pebble

Новинка має досить компактний розмір і стандартне для такого роду чохлів округлу форму з вибіркою в районі об’єктива камери. Примітний PodCase тим, що в чохлі передбачено невелике потовщення для кріплення і зарядки AirPods. Фірмовий футляр від навушників хоч і компактний, але все-таки набагато зручніше, коли вони завжди під рукою.

Штука дня: PodCase — чохол-акумулятор для iPhone і AirPods від творця Pebble

Вбудованого акумулятора на 2 500 мА·ч вистачає на одну повну зарядку iPhone або 40 зарядок AirPods. Для контролю рівня заряду використовуються світлодіодні індикатори в нижній частині чохла. Сама ж зарядка здійснюється через роз’єм USB-C. Якщо у вас новий MacBook, то можна буде заряджати одним кабелем всі свої пристрої.

PodCase сумісний з iPhone 7 і 7 Plus, але розробники також обіцяють підтримку iPhone 8, як тільки він з’явиться у продажі. Ціна чохла становить 79 доларів, а придбати його можна на Kickstarter. Доставляти замовлення почнуть у лютому наступного року.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *