Штука дня: плакат з Wi-Fi, який показує погоду

Він не знає точну температуру, але може попередити про дощ або хмарності.

Дизайнер Олі Вудс разом зі своєю командою Typified зробив розумний плакат. Пристрій може підключитися до мережі Wi-Fi і попереджати користувача про погоду на вулиці.

Плакат проінформує про ймовірність дощу, хмарності або сонячної погоди з допомогою спеціальних піктограм. Однак не надасть точних метеорологічних даних і не дасть ніяких подробиць. Крім того, погода вказується тільки на восьмій ранку, опівдні, чотири години дня і вісім вечора.

Сам плакат представляє з себе традиційне паперове полотно з чорнилом, чутливими до нагрівання. До іконок підключені світлодіоди, які підсвічують потрібний варіант. Завдяки інтернету, прогноз оновлюється щогодини.

Штука дня: плакат з Wi-Fi, який показує погоду

Зараз Typified збирає гроші на реалізацію проекту на Kickstarter, де можна попередньо замовити плакат. Його вартість становить 134 долара. При цьому плакат буде показувати погоду тільки протягом перших двох років застосування, а потім користувачам доведеться платити за продовження послуги по 7,5 долара в місяць. Випуск першої партії заплановано на липень.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *