Штука дня: Pimax 8K — VR-гарнітура з підтримкою рекордного дозволу

Перша в світі гарнітура віртуальної реальності з роздільною здатністю 8K і кутом обзору 200 градусів.

Нова розробка Pimax за якістю картинки перевершує Oculus Rift, Playstation VR та інші доступні на ринку VR-гарнітури. Інноваційна розробка компанії дозволить геймерам з головою поринути у віртуальний світ і повною мірою насолодитися ігровим процесом.

Pimax 8K оснащується двома екранами з роздільною здатністю 3 840 × 2 160 пікселів, картинка на яких оновлюється з частотою 90 кадрів в секунду і має кут обзору 200 градусів. Завдяки широкому куту огляду забезпечується відсутність чорних смуг, які неминучі при використанні менш просунутих стіна.

Для роботи Pimax 8K потрібно потужна відеокарта рівня GTX 980/1070 або AMD R9 Nano. Виробник заявив підтримку контенту з платформ Steam VR і Oculus Home, а також власний сервіс PiPlay.

На додаток до основної версії у продажу з’явиться і більш бюджетна модель Pimax 5K c дозволом екранів 2 560 × 1 440 пікселів кожен. Разом з гарнітурою доступний також набір аксесуарів. Вони відстежують положення тіла в просторі і дозволяють грати не тільки сидячи на дивані, але і переміщаючись по кімнаті.

Купити Pimax 8K можна на Kickstarter за ціною 499 доларів. Доставка почалася в січні 2019 року.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *