Штука дня: Ohsnap — універсальна підставка-тримач для смартфона

Підходить для будь-яких моделей і не псує зовнішній вигляд смартфона.

На Indiegogo почали збір коштів на пристрій під назвою Ohsnap. Це вдосконалена версія звичайних кілець-тримачів для смартфонів, яку можна використовувати як підставку і складати, коли в ній немає необхідності.

Аксесуар працює дуже просто: – натисніть на центр, щоб прибрати затискачі, і з’єднують дві частини в кільце. Сам утримувач зроблений з м’якого нековзного матеріалу. При цьому він дуже міцний:

У складеному вигляді тримач виступає всього на 3 мм, так що телефон не виглядає занадто товстим, а за рахунок згладженої форми пристрій не чіпляється за кишені, як звичайні попсокеты. Задня поверхня магнітна, що дозволяє прикріпити смартфон до будь-якої металевої поверхні, щоб звільнити руки.

Штука дня: Ohsnap — універсальна підставка-тримач для смартфона

Оформити попереднє замовлення на Ohsnap можна через Indiegogo за 1 233 рубля, відправлення замовлень почнеться в грудні. Доступно чотири кольори: золотий, рожеве золото, «сірий космос» і чорна. Пристрій сумісний з усіма смартфонами (але варто переконатися, що воно не перекриє сканер відбитків пальців, якщо у вас він на задній панелі).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *