Штука дня: NILS 2.0 — самий стильний USB-кабель в форматі браслета

Підходить для будь-яких смартфонів.

На краудфандінге Kickstarter для замовлення став доступний USB-провід NILS 2.0. Він розроблявся як стильний аксесуар, який завжди буде з вами. Кабель виконаний у форматі оригінального браслета на один або два оберти навколо зап’ястя.

Штука дня: NILS 2.0 — самий стильний USB-кабель в форматі браслета

На відміну від першої моделі, NILS 2.0 отримав більш цікавий двоколірний дизайн і куди більш надійне магнітне кріплення. Він став ще привабливішим і зручніше.

Штука дня: NILS 2.0 — самий стильний USB-кабель в форматі браслета

Його оплетка виготовляється з довговічного штучної шкіри, яка не викликає дискомфорту і не тріскається з часом. Волога браслету теж не страшна, але ходити з ним в душ і плавати, звичайно, не варто.

NILS 2.0 сумісний з усіма сучасними смартфонами — є версії зі штекерами USB Type-C, Lightning і навіть microUSB. В будь-якій версії підтримується зарядка з силою струму до 3А, тобто кабель цілком підійде для швидкого підживлення з відповідним адаптером.

На вибір пропонується кілька розмірів для широких і вузьких зап’ясть. Ціна на сайті Kickstarter без урахування доставки стартує з 6 доларів (390 рублів). Попит на аксесуар дуже високий, прийнято вже близько 5 000 замовлень, тому незабаром мінімальний цінник підніметься до 9 доларів (590 рублів).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *