Штука дня: MagBull — магнітний кабель для всіх пристроїв

Міцний кабель з магнітними роз’ємами Lightning, USB Type-C і microUSB.

Навіть якщо ви віддаєте перевагу гаджети одного виробника, для їх зарядки доводиться використовувати як мінімум пару різних кабелів. Всі, кому це неабияк набридло, можуть зробити своє життя простіше за допомогою кабелю MagBull.

Штука дня: MagBull — магнітний кабель для всіх пристроїв

Завдяки змінним магнітним коннекторів він підходить для зарядки будь-яких гаджетів. Потрібно просто вставити штекери з магнітними наконечниками у роз’єми ваших пристроїв, а потім одним рухом підключати кабель і заряджати їх. Ще більшої зручності додає кутовий вилку, завдяки якому він не заважає під час зарядки і не перегинається.

Штука дня: MagBull — магнітний кабель для всіх пристроїв

Втім, турбуватися про збереження MagBull навряд чи потрібно. Його нейлонова оболонка посилено спеціальними нитками, які використовуються при виготовленні бронежилетів, тому кабель настільки міцний, що виробник надає довічну гарантію.

Довжина MagBull складає 2 метри. Кабель сумісний з Android-пристроями, що мають роз’єм microUSB і USB Type-C, гаджетами Apple, а також сучасними ноутбуками, оснащені портами USB Type-C.

Необхідна сума для запуску MagBull в серійне виробництво вже зібрана, але кабель все ще можна замовити на Indiegogo за 19 доларів. Доставка вже в наступному місяці.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *