Штука дня: кишеньковий кондиціонер повітря від Sony

Принесе прохолоду в жаркі дні і зігріє, коли холодно.

Погано переносите спеку чи холод? Sony збирає гроші на портативний кондиціонер Reon Pocket. Це невеликий пристрій, здатне нагрівати тіло і охолоджувати його.

Reon Pocket являє собою Bluetooth-пристрій розміром з невеликий смартфон. Гаджет кладеться в кишеню спеціальної сорочки, розташований ззаду на рівні шиї. Далі ви просто підключаєтеся до додатка, натискаєте на кнопку, і пристрій починає поглинати або виділяти тепло.

Штука дня: кишеньковий кондиціонер повітря від Sony

У спекотні дні міні-кондиціонер здатний знизити температуру на 13 градусів за Цельсієм. Якщо на дворі зима, то пристрій підвищить температуру на вісім градусів.

Гаджет працює з iOS і Android і витримує від однієї зарядки 24 години. Акумулятор заряджається через USB-C за дві години. Важить пристрій всього 85 р.

Штука дня: кишеньковий кондиціонер повітря від Sony

Є дві версії Reon Pocket. Стандартна має більше налаштувань і може працювати в автоматичному режимі. Полегшеною необхідно управляти вручну, зате коштує вона менше.

На момент написання матеріалу Sony зібрала вже 72% від потрібної суми. Вартість варіюється в межах 117-175 доларів в залежності від версії кондиціонера і кількості сорочок. Вкладники отримають свої пристрої приблизно в березні 2020 року. Правда, поки гаджет доступний тільки в Японії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *