Штука дня: JUNECUBE — кубик Рубіка, який допоможе себе зібрати

Найпростіший кубик Рубика в світі.

JUNECUBE — розумний кубик Рубіка, який навчить вирішувати цю популярну головоломку. Пристрій орієнтоване переважно на дітей і тренує пам’ять, увагу та кмітливість.

Штука дня: JUNECUBE — кубик Рубіка, який допоможе себе зібрати

Пластинки зроблені з прозорого акрилу, а їх колір програмуються, щоб ви могли починати з бази обраної складності. Під пластинками — підсвічування регульованою яскравістю, яка зазначає, які деталі потрібно обертати. Це допомагає дітям без слів і текстових інструкцій зрозуміти основи складання, щоб потім вирішувати головоломку вже без підказок.

У фірмовому додатку можна ставити таймер, стежити за статистикою, дивитися поради і грати в міні-ігри. Але головна відмінність JUNECUBE від інших розумних кубиків Рубіка — вбудований процесор, який прораховує рішення. Завдяки цьому підказки працюють навіть без синхронізації зі смартфоном.

Штука дня: JUNECUBE — кубик Рубіка, який допоможе себе зібрати

Вбудованого акумулятора ємністю 400 мА·год вистачить на 10 годин гри без перерви. До 100% він заряджається всього за годину. Габарити пристрою відповідають звичайному кубика Рубіка, а вага складає всього 180 грам.

Замовити JUNECUBE можна на Kickstarter: його оцінили в 49 доларів (≈3 200 рублів).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *