Штука дня: Hsonic — найефективніша електрична зубна щітка

З нею чищення зубів займе всього 20 секунд.

На краудфандінге Indiegogo представлена незвичайна зубна щітка Hsonic. Вона отримала H-образну вібраційну головку, що дозволяє чистити верхню і нижню щелепи одночасно.

За словами виробника, Hsonic в 6 разів ефективніше звичайних зубних щіток, оскільки її щетинки можуть чистити відразу 6 поверхонь зубів. Змінна головка і її щетинки виконані з безпечного антибактеріального силікону, що сприяє дбайливому догляду за яснами.

Штука дня: Hsonic — найефективніша електрична зубна щітка

Гнучке підстава головки помітно спрощує процес чищення і робить щітку зручною як для дорослих, так і для дітей. Корпус її захищений за стандартом IPX7, тому вода їй не страшна.

У рукоятці Hsonic прихований потужний микромоторчик на 28 000 оборотів в хвилину, який і забезпечує безперервну вібрацію. При підвищеній чутливості можна використовувати делікатний режим із зниженою амплітудою обертання.

Штука дня: Hsonic — найефективніша електрична зубна щітка

З Hsonic 20 секунд чищення порожнини рота забезпечать такий же результат, як 2 хвилини чищення звичайною щіткою. При цьому від одного заряду пристрій може працювати до 30 днів, що робить його відмінним рішенням не тільки для домашнього використання, але і для поїздок.

Варто Hsonic 89 доларів або 5 673 рубля. Замовлення можна зробити на сайті Indiegogo. Там раніше була представлена ще більш незвичайна щітка V-WHITE у вигляді боксерської капи.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *