Штука дня: GLAMOS — гаджет для управління звичайними дисплеями без дотиків

Сенсорні інтерфейси як у науково-фантастичних фільмах у вас вдома.

Колишній інженер Samsung створив незвичайний пристрій під назвою GLAMOS. Воно додає інтерактивне управління практично будь-дисплеям за рахунок технології LiDAR. При цьому сам пристрій крихітне: кожна його сторона в довжину трохи більше 3 див.

Гаджет підходить для екранів розміром до 180 х 90 см і працює на відстані до 1 метра — схожі пристрої Leap motion і Airbar пропонують максимум 50 див. Сумісні операційні системи: Windows (7 і новіше), mac os, Android, iOS і всі системи Smart TV. Девайс підключається або по дроту (GLAMOS Basic), або по Bluetooth (Pro-версія). Акумулятор на 2 000 мА·год, забезпечує до 2 годин роботи без подзаряки.

Штука дня: GLAMOS — гаджет для управління звичайними дисплеями без дотиків

Виглядає все максимально футуристично: для взаємодії з елементами на екрані досить провести рукою по повітрю. Це дозволяє керувати технікою, навіть якщо у вас брудні руки (наприклад, під час готування або ремонту). При цьому зчитування досить точне, щоб використовувати пристрій для ігор — найкраще для цього підходять таймкиллеры зразок Fruit Ninja.

Штука дня: GLAMOS — гаджет для управління звичайними дисплеями без дотиків

Замовити GLAMOS можна на Kickstarter, ціна склала 119 доларів за базову версію і 139 — за Pro (7 450 і 8 700 рублів відповідно). Відправка замовлень почнеться в липні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *