Штука дня: Funxim — аналог бездротової зарядки AirPower від Apple за 29 доларів

Доступний китайський гаджет здатний одночасно заряджати iPhone X і Apple Watch або будь-які інші пристрої з підтримкою стандарту Qi.

Точна дата релізу і ціна фірмової зарядки Apple AirPower як і раніше невідома, і виробники аксесуарів поспішають представити свої аналоги. Китайської компанії Funxim вдалося заінтригувати власників нових флагманів з підтримкою бездротової зарядки.

Однойменний гаджет являє собою витягнутий овальний килимок з молочно-білого пластику з дизайном в стилі Apple. На ньому вільно поміщаються смартфон і годинник. Funxim має потужність 10 Вт і працює по стандарту Qi, а це значить, що, крім iPhone X, iPhone 8 і 8 Plus, можна заряджати також Android-смартфони і будь-які інші сумісні пристрої.

Індуктивний елемент для зарядки смартфона вбудований в корпус Funxim, а ось «таблетка» для Apple Watch не включена. Передбачається використання зарядки для годинників, яка йде в комплекті. Вона легко встановлюється в спеціально передбачене місце під кришкою, а кабель акуратно вкладається у відповідні пази.

Funxim можна замовити на Kickstarter всього за 29 доларів, у той час як AirPower буде коштувати від 129 до 199 доларів. Фірмова зарядка Apple надійде в продаж протягом наступного року, а китайський аналог буде доступний вже в січні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *