Штука дня: FitSmoke — портсигар, що допомагає кинути палити

Розумний гаджет подбає про ваше здоров’я і дозволить покінчити з шкідливою звичкою раз і назавжди.

Незвичайне сучасне переосмислення давно забутого аксесуара курця. Тепер він служить не стільки для зберігання сигарет, скільки для боротьби з курінням.

Як можна здогадатися, FitSmoke — це мініатюрний сейф, в який покладається вивантажувати сигарети з пачки після покупки. Кинути відразу вистачає сили волі далеко не у всіх, а тому потрібно засіб для контролю. Таку функцію творці поклали на портсигар, який буде видавати по одній сигареті в строго заданий час.

Гаджет синхронізується з мобільним додатком, де задаються параметри і збирається детальна статистика вашої боротьби з нікотиновою залежністю. Можна побачити кількість зекономлених грошей, а також досягнення та іншу мотивуючу інформацію.

FitSmoke видасть сигарету за графіком і тільки в тому випадку, коли смартфон знаходиться поблизу. Якщо сильно хочеться, то можна взяти сигарету «в борг» або отримати позачергову порцію, зігравши в «2048». Гра допоможе відволіктися, і, можливо, палити зовсім зникне.

Замовити такий портсигар можна на Kickstarter за 39 євро. Необхідна для запуску сума вже зібрана, доставка почнеться в березні 2018-го.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *