Штука дня: Budsband — геніально простий органайзер для навушників і кабелів

Крихітне пристрій, який не тільки позбавить від хаосу проводів в кишені, але і продовжить службу ваших навушників і кабелів.

Як би акуратно ви не смотали навушники, витягуючи з кишені вони неминуче спутаются. І замість того щоб насолоджуватися музикою, вам доведеться спочатку витратити час і нерви на їх розплутування. Просте рішення цієї проблеми пропонують творці органайзера Budsband.

Завдяки міцному, але дуже еластичному силікону невеличка стяжка-ремінець кріпиться прямо на кінці кабелю і дозволяє скріплювати змотаний провід навушників, використовуючи штекер як застібку. Budsband настільки легкий і малий, що його можна завжди залишати на кабелі: він нітрохи не перешкодить використанню і ніколи не загубиться.

Штука дня: Budsband — геніально простий органайзер для навушників і кабелів

Органайзер сумісний з коннекторами будь-якого типу, включаючи кутові штекери, а також дозволяє скріплювати змотані кабелі для зарядки довжиною до 3 метрів з роз’ємами Lightning, microUSB або USB-C.

Штука дня: Budsband — геніально простий органайзер для навушників і кабелів

З інших переваг Budsband можна виділити можливість зменшення довжини дроти і кріплення його до застібці куртки, що буде корисно під час пробіжки або інших тренувань. Також різнокольорові органайзери дозволять легко розрізняти навушники і кабелі членів сім’ї.

Budsband доступний для попереднього замовлення на Kickstarter за ціною 10 доларів за комплект з чотирьох органайзерів. Доставку обіцяють у грудні цього року.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *