Штука дня: Bellcycles — компактний DIY-велосипед з модульною конструкцією

Міський байк на основі моноколеса з цілим рядом переваг.

Не звертаючи уваги на відому приказку, допитливі розуми продовжують винаходити велосипед. Деколи подібні експерименти виливаються у щось дійсно цікаве. Проект Bellcycles якраз з таких.

Незвичайний велосипед поставляється в розібраному вигляді для самостійної збірки. Він побудований на базі вдосконаленого моноколеса і має модульну конструкцію, що дозволяє при необхідності додати візок для перевезення вантажів, задню вісь з двома маленькими колесами або електромотор.

Як і в моноциклі, педалі в Bellcycles розташовуються прямо на колесі і додатково оснащені ланцюговим приводом. Кермо велосипеда знаходиться позаду сідла, дозволяючи рукам зайняти природне положення. Крім керма у байка є ще один рухомий шарнір на вилці заднього колеса, що додає ще більше маневреності.

Bellcycles набагато компактніше велосипеда і займає менше місця. При бажанні його можна оснастити модулем електромотора, що докуповується окремо, і перетворити в електробайк. Але навіть із звичайним педальним приводом він буде радувати вас і ловити захоплені погляди перехожих на вулиці.

Замовити Bellcycles можна на Kickstarter за 349 доларів. Доставка розпочнеться вже в червні цього року.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *