Штука дня: античасы Prompt без циферблата і стрілок

Для тих, хто не хоче залежати від техніки.

На Kickstarter з’явився новий незвичайний проект під назвою Prompt. Це годинник, на яких немає ні цифр, ні стрілок. Також немає дисплея або підключення по Wi-Fi або Bluetooth. Ніяких повідомлень або нагадувань: це просто годинники, які показують час самим мінімалістичним чином з можливих.

Штука дня: античасы Prompt без циферблата і стрілок

На місці, де в звичайних годинах циферблат, в Prompt встановлена велика кнопка. Якщо натиснути на неї, ви відчуєте вібрацію. Один сигнал означає, що зараз йде перша чверть години, дві — що зараз друга, і так далі. Щоб дізнатися точний час, затисніть кнопку на три секунди — тоді світловий індикатор точно покаже, скільки хвилин пройшло з початку години.

Штука дня: античасы Prompt без циферблата і стрілок

Важливо відзначити, що творці покладалися на те, що ви знаєте, який зараз година, тому що цей хронометр допоможе тільки з хвилинами. При бажанні основу можна витягнути з браслета і використовувати як кишеньковий годинник.

Штука дня: античасы Prompt без циферблата і стрілок

Харчуються Prompt від звичайної батарейки CR2032, при необхідності її можна буде замінити самостійно. При цьому важить весь пристрій всього 38 м — вже з урахуванням батарейки. Це одне з ключових переваг відмови від сучасних технологій зразок підключення до смартфону або виходу в інтернет.

Пристрій оцінили в 195 доларів (≈12 920 рублів), замовити можна вже зараз на Kickstarter. Розсилка передзамовлень почнеться в серпні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *