Штука дня: Albicchiere — диспенсер, який зберігає вино свіжим до 6 місяців

А ще підбирає для нього ідеальну температуру подачі і захищає від дітей.

На краудфандінге з’явився новий цікавий проект — автоматичний диспенсер для вина Albicchiere, який не тільки подає напій ідеальної температури, але і продовжує термін його зберігання до 8 разів у порівнянні з аналогічними приладами інших виробників.

Як зазначають виробники, це пристрій вирішує проблему, коли вам хочеться келих вина, але ви не хочете, щоб решта зіпсувалося. Якщо перелити вино в Albicchiere, термін придатності напою збільшується до 6 місяців з моменту відкриття пляшки. Для порівняння, якщо закрити його звичайної пробкою, воно видихається менше ніж через місяць.

Штука дня: Albicchiere — диспенсер, який зберігає вино свіжим до 6 місяців

Введіть дані про сорт напою, і пристрій підбере для нього оптимальну температуру подачі. Подробиці і рекомендації можна дивитися у фірмовому додатку. Творці передбачили і функцію батьківського контролю: можна віддалено заблокувати пристрій, щоб забезпечити безпеку дітей (і вина).

Штука дня: Albicchiere — диспенсер, який зберігає вино свіжим до 6 місяців

Перед завантаженням в гаджет вино потрібно перелити з пляшки в спеціальний щільний пакет: він блокує надходження повітря після того, як ви його закрили, і не впливає на смак напою. Багаторазові пакети: перед повторним використанням їх можна просто помити.

Замовити Albicchiere можна на Kickstarter за 279 доларів (≈17 270 рублів), в наборі три пакети для вина.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *