Штука дня: адаптер, що перетворює блок живлення MacBook в універсальну зарядку

PlugBug Duo розширює можливості фірмового зарядного пристрою і робить його сумісним з розетками більш ніж 150 країн світу

Один з головних мінусів, з якими стикаються власники нових поколінь ноутбуків Apple, — це відсутність стандартних USB-портів, що дозволяють зарядити iPhone, навушники та іншу дрібну електроніку. PlugBug Duo від Twelwe South вирішує цю проблему, але додає відсутні порти не до ноутбука, а до блока живлення.

Яскраво-червоний адаптер кріпиться до стандартної зарядці замість вилки, а в розетку вставляється вже PlugBug Duo. За рахунок однакової товщини виходить цілісне пристрій із стильним дизайном.

Штука дня: адаптер, що перетворює блок живлення MacBook в універсальну зарядку

В результаті у блоку живлення з’являються два USB-порти для підзарядки смартфона, планшета і інших гаджетів. Завдяки струму в 2,1 А підтримується швидка 12-ватна зарядка iPhone і iPad. Правда, працювати вона буде тільки для одного з портів.

Штука дня: адаптер, що перетворює блок живлення MacBook в універсальну зарядку

Використовуючи всього одну розетку, мережевий адаптер з PlugBug Duo дозволить заряджати відразу три пристрої, що буде дуже корисно для всіх, хто часто працює в кафе або використовує ноутбук в аеропортах. Мандрівники, до речі, отримують додатковий бонус у вигляді п’яти змінних вилок, які сумісні з розетками у всіх країнах світу.

Купити PlugBug Duo можна за 50 доларів на офіційному сайті Twelve South.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *