“Схоже, я ремонтую комп’ютери в Росії”: американський актор виявив своє фото на рекламних листівках комп’ютерного майстра іншої країни

Талановитий актор Зак Брафф, відомий своєю роллю доктора Джея в серіалі «Клініка», виклав в Twitter фотографію, де його фото було зображено на оголошенні, розміщеному комп’ютерним майстром. Актор написав: «Схоже, я ремонтую комп’ютери в Росії».

Невелика помилка

Зазначені оголошення телефонні номери і пропозицію допомогти з доступом до російських соціальних мереж «Однокласники» дають зрозуміти, що Зак помилився: комп’ютерний майстер з України. Користувачі «Твіттера» негайно йому про це повідомили, а також прислали інші фотографії оголошень, де використовувалися особи знаменитостей без їх відома. У їх числі опинилися Орландо Блум, Джим Парсонс, Марк Цукербкрг та інші популярні особистості.

Також у відповідь на цей твіт, російські користувачі дали акторові рада вивчити російську мову, жартома називаючи Захаром. Не забули згадати і про зарплату російських лікарів.

Один з користувачів надіслав ще одне оголошення з фотографією Зака Браффа: «А ти знав, що ще і лікуєш імпотенцію в Саратові в Росії?»

Також актора трохи поспішили заспокоїти, привівши в приклад рекламний постер з Брітні Спірс у закладі з фастфудом. На ньому співачка тримає в руці шаурму. «Ну тобі хоча б пощастило більше, ніж Брітні», – повідомив один з передплатників.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *