Shoptagr — сервіс, який допоможе заощадити на одязі

Купувати одяг краще всього зі знижками, але не завжди виходить їх відстежити. Цю проблему вирішує сервіс Shoptagr, що сповіщає вас про зниження цін на вподобані речі.

Shoptagr — це розширення для браузера. Після його установки в підтримуваних інтернет-магазинах з’явиться кнопка для збереження речі в ваш список. Сервіс працює з 1 100 магазинами. В основному вони закордонні, але підтримуються і російські версії міжнародних магазинів, наприклад, H&M, Zara, Mango, Massimo Dutti, Lacoste.

На сайті магазину знайдіть потрібну річ, виберіть колір і розмір і натисніть зелену кнопку з написом Save it. Далі можна все ще раз перевірити і вибрати, коли прислати повідомлення: при знижці в 25, 50% або при будь-якій зміні ціни.

Shoptagr — сервіс, який допоможе заощадити на одязі

У Shoptagr можна розподілити всі вподобані речі за списками, які ви створюєте самі.

Shoptagr не тільки повідомляє про зниження цін, але може бути і списком покупок. Речі, які ви плануєте придбати, перед походом в торговий центр додайте в окремий список. Так ви не витратите гроші на непотрібний одяг. Щоб зручніше було ходити по магазинах, у Shoptagr є додатки для Android і iOS.

Shoptagr — сервіс, який допоможе заощадити на одязі Shoptagr — сервіс, який допоможе заощадити на одязі

Сервіс допоможе тим, хто не любить годинами снувати по торговим центрам у пошуках одягу. Заздалегідь виберіть кілька варіантів, швидко приміряйте і купіть кращий. Так на покупки піде набагато менше часу і сил. А завдяки повідомлень ви не будете пропускати знижки.

Завантажити QR-Code

Shoptagr – Your New Shopping Assistant
Розробник: shoptagr.com
Ціна: 0

Завантажити QR-Code

Shoptagr
Розробник: Shoptagr
Ціна: Безкоштовно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *