Шоколадний тортик у гуртку: мінімум продуктів і буквально 5 хвилин на приготування. Рецепт, який став одним з моїх улюблених

Хто з нас не любить перекусити? І що може бути смачніше ароматною домашньої випічки, наприклад, тістечка, кекси або торта? Однак мало хто володіє кулінарною майстерністю досконало. Можливо, ви, як і я, просто не любите возитися зі складними рецептами з незліченною кількістю інгредієнтів. Мені подобаються прості страви, які можна швидко приготувати. Одним з таких рецептів я і хочу з вами поділитися.

М’який і смачний шоколадний торт

Пропоную вам швидко приготувати смачний шоколадний тортик для перекусу в гуртку. Плюс цього рецепту в тому, що для нього не потрібно духовка. Тортик готується в мікрохвильовій печі, так що ви можете їм поласувати навіть під час перерви на роботі.

Готувати цю смакоту вкрай просто:

• В кружку покладіть вершкове масло і поставте її в мікрохвильовку на 20-25 секунд.
  • Додайте молоко і яйце і добре перемішайте.
  • Потім покладіть цукор, какао, борошно, розпушувач і сіль.
  • Добре перемішайте і знову помістіть кухоль в мікрохвильову піч на 2 хвилини (при потужності агрегату 800 Вт).

Ваш шоколадний торт готовий. Переконатися в цьому ви можете зубочисткою. Однак повірте на слово: двох хвилин в мікрохвильовці цілком достатньо. Таким чином, максимум за 5 хвилин ви приготуєте смачне ласощі, яким можна перекусити на роботі, пригостити колег або побалувати домочадців.

У мене цей рецепт один з найулюбленіших: продукти завжди є під рукою, часу – мінімум, а задоволення не зрівняється ні з чим. Особливо виручає цей тортик, коли несподівано нагрянули гості. І швидко, і безвитратно, і подив гостей немає межі.