Школярі в 4 класі легко справляються з цим завданням: треба прочитати зашифровану фразу Галілео Галілея

Замучили вже скрізь твердити, що підростаюче покоління розумніше за нас, зрілих і навчених досвідом. Хлопців, ті, кому вже 30-60, давайте покажемо всім, що й ми не ликом щі хлебаем! Ну, чи як там кажуть-то… Так, не важливо! Просто візьмемо і покажемо!

Головоломка, з якої четвертокласники легко справляються

Зміст завдання в тому, щоб прочитати зашифроване вислів великого древнього філософа, математика і так далі – Галілео Галілея. Виглядає воно приблизно ось так.

Зрозуміло, що це дуже складно. Особливо, коли немає жодної підказки. Тому ось і вона вам в допомогу.

Головне тут – добре подумати. Подумали? Тоді за справу!

Відповідь

Це для тих, кому не вдалося відразу зрозуміти ідею завдання. Потрібно просто з’єднати подумки дані в ключовий підказці вертикального і горизонтального ряду. Отримуємо: Я – червоний трикутник, До – гурток такого ж кольору, Р – зрозуміло, що квадрат червоненький, А – ромб кольору зрілого помідора.

Алгоритм повторюється з літерами другого рядка. Тільки геометричні фігури тут будуть зафарбовано синім кольором. Те ж саме проробляємо з третім і четвертим поруч.

Тепер, коли всі значки шифровці мають літерні значення, приступимо до читання. І у нас виходить фраза: “Мова природи є мова математики”. Мудро сказано! І ще прикольніше те, що ми впоралися, не заглядаючи в підказки, адже правда?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *