Шайа Лабаф в ролі власного батька: вийшов перший трейлер фільму «Лапочка»

Історія про нелегке дитинство актора вийде 8 листопада 2019 року.

Amazon Studios випустила перший трейлер фільму «Лапочка», який розповість про життя Шайи Лабафа і його складних взаєминах з батьком-алкоголіком. Останнього грає сам Лабаф.

Шайа Лабаф відомий своїми претенциозными вчинками. Одного разу він відправився в Нью-Йоркський кінотеатр, щоб залпом подивитися всі фільми з власною участю — і все це транслював через інтернет. Серед інших «заслуг» актора — вихід на червону доріжку Берлінського кінофестивалю з паперовим пакетом на голові і пияцтво в громадському місці з подальшим арештом. Можливо, завдяки «Лапочка» зрозуміти ці вчинки стане трохи простіше.

Режисером картини виступає ізраїльтянка Альма Харель, яка поки не засвітилася в одному великому проекті. Ноа Джуп («Диво») і Лукас Хеджес («Манчестер біля моря», «Леді Берд») грають Лабафа в дитячому і юнацькому віці відповідно. Також в акторському складі — Мартін Старр («Кремнієва долина») і британська співачка FKA Twigs.

Прем’єра «Лапочки» відбулася на початку 2019 року на фестивалі «Санденс». Потім права на розповсюдження фільму купила Amazon Studios. Реліз запланований на 8 листопада 2019 року.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *