Сфінкси Рози і Поппі зовсім не схожі на інших кішок: їх очі нагадують очі Девіда Боуї

Незвичайна пара кішок сфінксів з різнокольоровими очима стала шалено популярною з-за подібності із зіркою.

Сара Дженкінс викладає фотографії своїх кішок, яких друзі Сари називають дивними і стверджують, що кішки “дивляться підло”. Сфінксів звуть Розі, 2 роки, і дочка Розі, Поппі, 1 рік. У Розі і Поппі зовсім немає вовни, а також у них чарівна гетерохромія – різний колір очей, жовтий і блакитний, як у Девіда Боуї.

Незвичайні, але фотогенічні кішки

Сара, працює вчителем, сказала: “Я завела сторінку для своїх котів “Инстаграме” після того, як одна з моїх подруг сказала, що вони виглядають дивно і мають підлий погляд. На мій подив, Рози і Поппі знайшли шанувальників, і я подумала, що це показує, що, незважаючи на їх незвичайний зовнішній вигляд, люди можуть бачити, наскільки дивні кішки-сфінкси”.

“Я дуже ранимий і емоційна людина, тому, коли зі збільшенням кількості передплатників сторінки фотографії стали залучати негативний увагу, я дійсно хотіла кинути цю ідею, – продовжує Сара. – Однак я усвідомила, що якщо я покажу доброту і любов Рози і Поппі, то, можливо, це допоможе людям подолати різні забобони, які супроводжують котів-сфінксів і їх відмінну зовнішність”.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *