Сестрички підросли. Як сьогодні виглядають діти міжрасової пари, яку називають найкрасивішою в світі: нові фото чарівних дівчаток

Пара Ніккі і Джеймі давно популярна на теренах інтернету. Youtube-блогери з Австралії знімають своє сімейне життя і на це заробляють пристойні гроші.

У Ніккі і Джеймі є двоє дітей – чарівні дочки, які тільки встигли з’явитися на світ, як одразу стали популярними. До них прикута увага не тільки передплатників відомих батьків, але і всього світу. Причина криється в тому, що їх батьків давно вважають однією з найкрасивіших міжрасових пар у світі (їх називають “кава з молоком”), відповідно, люди чекають, що і у дітей буде особлива зовнішність.

Як зараз виглядають дочки Ніккі і Джеймі

Ще рік тому фотографії дочок цієї унікальної пари облетіли весь світ – люди оцінювали їх незвичайну красу. Варто відзначити, що дівчатка кращають з кожним роком, і сьогодні вони ще красивіше.

Яскрава клумба для маленького простору: як зробити своїми руками з пляшок
Пляшка з гарячою водою: чоловік поділився способом заснути в жарку ніч
Жести прості, але скласти пальці так можуть лише 8 % людей на Землі

Малятка, які з’явилися на світ в 2016 і 2018 році, схожі і на тата, і маму, хоча на перший погляд може здатися, ніби мамині гени взяли верх (обидві вони кучеряві мулатки з карими очима).

Варто відзначити, що тато бере дуже активну участь у вихованні дочок – він постійно проводить з ними час, фотографуючись. Зробленими знімками він ділиться з клієнтами в своєму профілі в “Инстаграме”. Мама дівчаток в даний час, судячи по всьому, знаходиться в декретній відпустці і також присвячує весь свій час сім’ї.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *