Сервіс Unhoard нагадає про цікавий контент, збереженому в Pocket

Для активних і забудькуватих користувачів Pocket з’явилося відмінне рішення — сервіс Unhoard. Тепер ні одна цікава стаття, збережена вами, не залишиться без уваги.

Pocket — відмінна штука, якою користуються мільйони людей по всьому світу. Завдяки цьому сервісу ми можемо відкласти до кращих часів те, що нам сподобалося під час серфінгу в Мережі. Кількість збережених матеріалів в Pocket вже перевалило за два мільярди. І це далеко не межа. Нам кожен день трапляється стільки крутих статей, картинок, відео та інших речей, що не потягнути їх до себе було б злочином. І ось тут криється головний парадокс Pocket: зберігаючи сподобався контент для подальшого ознайомлення, ми частенько про нього забуваємо.

На щастя, сьогодні можна знайти сервіси на всі випадки життя. Для активних і забудькуватих користувачів Pocket придумали Unhoard.

Сервіс Unhoard нагадає про цікавий контент, збереженому в Pocket

Для початку роботи вам потрібно буде синхронізувати сервіс з вашим акаунтом Pocket, а після пройти просту настройку і чекати листа.

Опцій в Unhoard небагато. Можна вибрати день тижня, в який ви хочете отримувати листа, і визначити, скільки матеріалів буде в добірці. Максимальна кількість — сім штук.

У безкоштовної версії є можливість призначити розсилку тільки на один день. Pro-версія відкриває всі дні тижня, позбавляє від реклами в листах і коштує 1,5 євро в місяць.

Unhoard →

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *