Сервіс ShutterDial вчить фотозйомці на наочних прикладах

Хочете навчитися добре фотографувати — дивіться, як це роблять майстри. Намагайтеся повторити кращі знімки і робіть висновки з невдалих.

Кажуть, що метод проб і помилок є найдієвішим при навчанні. Однак зовсім не обов’язково вчитися тільки на своїх помилках. Сервіс ShutterDial дозволяє знайти в Мережі безліч еталонних знімків, з допомогою яких можна наочно оцінити залежність результату від параметрів зйомки.

Сервіс ShutterDial вчить фотозйомці на наочних прикладах

Для пошуку необхідно вказати цікаву для вас тему і зразкові умови зйомки. Після натискання на кнопку Build Contact Sheet перед вами з’являться превью фотографій, що відповідають заданим умовам. Будь-яке фото можна переглянути в повному розмірі, а багато з них навіть завантажити на свій комп’ютер.

Пошук здійснюється по базі сервісу Flickr, яка зберігає 13 мільярдів фотографій. Більшість з них містить дані про умови зйомки (діафрагма, витримка, світлочутливість). З допомогою ShutterDial ви легко можете підібрати фотографії, які послужать джерелом вашого натхнення.

Сервіс ShutterDial вчить фотозйомці на наочних прикладах

Якщо ви прочитали кілька підручників з фотографії, але так і не зрозуміли, як виставляти експозицію при різних умовах зйомки, то спробуйте скористатися ShutterDial. Можливо, саме наочні приклади остаточно все прояснять.

ShutterDial →

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *