Сервіс Khroma підбере ідеальну кольорову палітру з допомогою штучного інтелекту

Виберіть улюблені кольори, щоб згенерувати персоналізовану палітру.

Спершу сервіс попросить вибрати 50 улюблених квітів: так нейронна мережа буде знати, які з них використовувати при навчанні, а які ігнорувати. Якщо будете вибирати занадто багато схожих варіантів, то сайт запропонує звернути увагу і на інші, щоб результати були точнішими.

Сервіс Khroma підбере ідеальну кольорову палітру з допомогою штучного інтелекту

Коли закінчите, почнеться генерування вашого унікального набору кольорів. Через кілька хвилин ви отримаєте доступ до зручної сторінці, на якій зможете вивчити свої рекомендації.

Функціональність сторінки досить широка: ви можете знайти приклади колірних комбінацій з написами, переглядати поєднання кольорів на постерах, вибирати градієнти і підбирати колірну гамму для фотографій. І, звичайно ж, усі традиційні панелі.

Панелі у всіх їх виконань можна додавати обрані, також є можливість переглядати дані на зразок HEX і RGB-кодів кольорів. Щоб скопіювати потрібну інформацію в буфер обміну, достатньо натискання однієї кнопки.

Крім цього, в Khroma доступний пошук. Його можна здійснювати чотирма різними способами: за типом кольору, відтінку, назві та HEX або RGB-коду.

На сайті є денна та нічна теми для зручності роботи дизайнера в різний час доби. У налаштуваннях завжди можна внести зміни у список улюблених квітів.

Скористатися сервісом Khroma →

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *