Сергій Мінаєв поділився історією про те, як в 90-х програв у карти дружину

Артист Сергій Мінаєв взяв участь у програмі Бориса Корчевникова “Доля людини”. Співак розповів страшну історію, як в 90-е роки програв свою дружину в карти під час гастролей в Красноярську. Мінаєв думав, що сам зможе вирішити проблему, але йому і дружині довелося звертатися за допомогою в міліцію.

Страшна історія

Сергій Мінаєв і його дружина в той час були в концертному турі. Після завершення концерту співак і дружина попрямували в Красноярськ готуватися до наступного концерту. Яскрава і насичена життя змусила артиста захопитися картковими іграми.

Під час чергової гри Мінаєв зрозумів, що у нього закінчилися гроші. Замість боргу він запропонував місцевим авторитетам забрати свою дружину. Однак інші гравці сприйняли жарт зірки всерйоз і були рішуче налаштовані забрати отриманий виграш.

Сергій Мінаєв зізнався програмі, що в ту ніч спав з сокирою і ножем в ліжку, так як боявся приходу не отримали борг гравців. У підсумку подружжю довелося навіть звернутися у міліцію, щоб точно бути в безпеці. Після того випадку на концерти в Красноярськ Сергій їздить виключно один, без дружини.

Нагадаємо, що Сергій Мінаєв і його супутниця познайомилися в Криму під час відпочинку в таборі від Энергетичиеского університету. Цей шлюб для артиста став другим.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *