Семирічна дівчинка відучила всіх сусідів в окрузі розкидати сміття на вулиці: допомогли шини і тато

Деколи люди ведуть себе нахабно, вважаючи, що так і повинно бути. Це стосується і способи позбавлення від сміття. Часто його викидають куди потрапило, деколи навіть собі та іншим під ноги. Але це подобається далеко не всім. І Лавінія Брук з Бразилії знайшла спосіб змусити людей схаменутися.

Краса в боротьбі зі сміттям

Місто Guaruja не назвеш великим центром. І проблема вуличного сміття тут стоїть досить гостро, незважаючи на те, що містечко є курортним і славиться своїми пляжами. Тим не менш багато людей тут не обтяжують себе тим, щоб донести відходи до найближчого смітника.

Сміття породжував неприємний запах і різав око своєю чужорідної строкатістю. Семирічну Лавінію Брук такий стан речей абсолютно не влаштовувало, і дівчинка вирішила боротися з цим. Можливостей у дитини не так багато, але якщо є бажання, то вік не перешкода.

Для початку Лавінія очистила від сміття канал біля свого будинку і прилеглу територію. В цьому допоміг дівчинці її батько, теж дбає за чистоту. Разом вони змогли навести порядок, але треба було ще зробити так, щоб сміття не з’явимося знову.

І вони взяли старі шини, пофарбували їх і розмістили вздовж каналу. Потім засипали в них землю і посадили рослини. Рукотворна краса здобула свою дію. Тепер навіть самі черстві і бездушні не кидають сміття біля такої краси.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *