Selfcontrol для Mac позбавить вас від прокрастинації

Підрахуйте, як багато часу кожен день ви витрачаєте на розважальні сайти? Склавши суму за весь день, ви будете здивовані. І якщо у вас не виходить самостійно обмежити себе, то спробуйте додаток Selfcontrol, яка блокує доступ до розважальних та соціальних сайтів по закінченню певного строку.

Ми вже писали про кілька способів, які допоможуть вам сконцентруватися на роботі. Selfcontrol увійшов в наш список і зараз ми вирішили поглянути на нього ближче. Це дійсно суворий інструмент, адже коли ваш час на розважальні сайти закінчується, ви не зможете потрапити на них ніяким чином. Не допоможе навіть видалення програми або перезавантаження комп’ютера.

Після внесення сайтів в чорний список, включається таймер, який не дозволяє вам заходити на сайти до закінчення певного терміну, який ви встановите.

Selfcontrol для Mac позбавить вас від прокрастинації

Закриття програми, перезавантаження комп’ютера або спроби пробитися на сайти не допомагають — поки не закінчиться таймер, шляху туди у вас не буде.

Selfcontrol для Mac позбавить вас від прокрастинації

Selfcontrol — це ефективне, але жорстоке додаток. Я б рекомендував боротися з бажанням прокрастинировать іншими, менш радикальними методами. Але якщо більше нічого не допомагає, можете спробувати. Головне, щоб не почалася ломка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *