Search wiki — гуглим ще ефективніше

Ті, хто обрав своєю мовою на сторінках пошуку Google американський англійський вже повинні були помітити появу кнопок-посилань, які дозволяють зробити дещо цікаве з результатами пошуку. Давайте подивимося, а що нам це дає.

Search wiki — гуглим ще ефективніше

По-перше, ви можете міняти позицію знайдених сторінок, змінюючи тим самим їх ранг. Але не облизывайтесь — цей ранг впливає швидше на ваші власні пошуки, хоча, я практично впевнений, що Google не применет використовувати ваші оцінки для поліпшення результатів видачі для всіх своїх клієнтів.

По-друге, ви можете написати замітку про конкретний результат, або поглянути на те, що вже написали до вас. Я поки що не зовсім упевнений у потрібності цієї функції, але поживемо – побачимо.

Search wiki — гуглим ще ефективніше

По-третє, ви можете додати адреса статті, яку ви вважаєте що відноситься до пошукового запиту на першу сторінку видачі. Як і в першому коментарі я зауважу, що це вплине тільки на ваші пошуки, але було б нерозумно вважати, що Google не буде використовувати цю інформацію.

Як заявлено, дана функціональність створена саме для того, щоб налаштовувати свій пошуковий інструмент, і, оскільки ми дуже часто повторюємо одні і ті ж пошуки знову і знову, можна тільки вітати таку настроюваність. Хоча посик стане трохи менше пошуком, і трохи більше — сховищем посилань.

Google SearchWiki Launched [ Alex Chitu ]

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *