SE-DesktopConstructor: годинник і календар на Робочому столі

SE-DesktopConstructor — це безкоштовна утиліта, яка служить для прикраси і організації вашого Робочого столу. З її допомогою ви можете відобразити поверх шпалер красиві стрілочні або цифрові годинник, дату, а також календар поточного місяця.

SE-DesktopConstructor: годинник і календар на Робочому столі

Програма містить великий вибір встановлених тем, але якщо ви захочете, то можете створити свою власну, бо зовнішній вигляд і розташування елементів Робочого столу можна настроювати в самих широких межах.

Крім цього, SE-DesktopConstructor дозволяє створити на Робочому столі спеціальні області різної форми, колір і прозорість яких теж можна налаштувати. Це може стати в нагоді для більш зручної організації ярликів і папок. Зрозуміло, програма Fences представляє набагато більше функціональності в цьому плані, але і ресурсів займає побільше.

Ну і остання функція, яка може знадобитися користувачам Windows XP — це автоматична зміна фонових малюнків згідно заданому вами розкладом. Для цього достатньо вказати папку з малюнками і вибрати інтервал від 1 хвилини до 24 годин.

SE-DesktopConstructor: годинник і календар на Робочому столі

Працює програма у всіх версіях Windows. Завантажити SE-DesktopConstructor можна зі сторінки розробника, причому є як версія з інсталятором, так і портативна.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *