Щуча морська собачка – жива істота з пащею “Хижака”

Щуча морська собачка – дивовижне істота. Від інших видів риб вона відрізняється величезною ротовою порожниною. Вона досить агресивна, захищаючи свою територію, може напасти навіть на дайвера. Але в силу своїх невеликих розмірів нанести серйозної шкоди людині не може, хіба що порве своїми зубами костюм аквалангіста. Однак налякати ворога дуже старається.

Страхітлива зовнішність

Мешкає ця істота водах Мексики і Каліфорнії. Довжина такої рибки не перевищує 30 див. Тулуб довге, стислий і тонке. Має довгий спинний плавець. Однак окремого розгляду гідна пащу рибки. Вона всіяна безліччю голчастих зубів, має дивну форму і насичений синій колір. У самців роти набагато більше, ніж у самок. Це обумовлено необхідністю боротися з іншими самцями за увагу самок і територію.

Забарвлення риби строкатий, особливою яскравістю виділяється разинутая пащу. Щуча морська собачка є всеїдним хижаком. Видобуток ловить із засідки. Загроза вимирання цій рибі не загрожує, оскільки вона прекрасно захищає себе від ворогів. Навіть великі хижаки рідко ризикують натрапити на таке дивне істота, особливо коли воно відкриває свій величезний рот.

А ви чули раніше про щучої морський песику? Погодьтеся, це дивне створення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *