Щоб люди частіше посміхалися, дизайнер забороняє моделям виходити на подіум з серйозними обличчями

Часто на показах мод можна побачити шикарних дівчат, які йдуть по подіуму з не самим доброзичливим обличчям. Можливо, багато з них хочуть посміхнутися, але це заборонено. Але правила створені, щоб їх порушувати. Так вирішив зробити Річард Куїнн на своєму показі колекції осінь-зима 2020 року.

Що сталося

Після репетиційного показу дизайнер задумався. Всі його роботи були унікальними, але виглядало все зовсім не так, як йому хотілося б. Він довго не міг зрозуміти, в чому справа. Поки на черговий проходці одна з моделей не розсміялася з-за його серйозного особи.

У той самий момент він зрозумів, що для завершення повної картини не вистачало лише посмішок моделей. Всім було сказано посміхатися, махати гостям руками, сміятися.

Показ підірвав соціальні мережі своєю унікальністю. Люди активно ставили лайки, коментували і робили репости.

“Це самий запам’ятовується показ в моєму житті. Я ніби вийшла прогулятися зі своїми подружками. Прекрасна одяг, красиві люди, гарний настрій і посмішки. Що ще потрібно для щастя? Спасибі за цю унікальну можливість відчути себе живою”, – пише одна з моделей показу.

“Не хочу коментувати все, що відбувається, але я в дуже приємному шоці. Посміхайтеся частіше!” – написав у себе в соціальних мережах один з гостей.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *