Щоб лук був великим, потрібно обрізати листя: кілька корисних порад

А ви знаєте деякі хитрощі у вирощуванні овочів і зелені? Зараз поділюся з вами маленькою хитрістю, за допомогою якої ви будете отримувати великий врожай цибулі кожен рік. Виявляється, це простіше, ніж ви могли подумати.

Простий трюк для максимуму врожаю

Вся суть в обрізанні лука. Ця одноразова процедура, проведена в правильний момент, допоможе отримати від культивації рослин більше врожаю. Обрізаючи стебла цибулі, ви тим самим стимулюєте прилив енергії молодого зростаючого рослини до коріння, що в результаті дозволяє отримати великі цибулини.

Як правильно виконати обрізку лука

Першу обрізку молодих листя цибулі проводять, коли молоді зелені стебла досягають висоти від 7 сантиметрів. Повторно – коли сформовано три аркуша. На цей раз довжина зрізу повинна становити близько 12 див. Цей метод корисний, якщо ви вирощуєте цибулю з насіння за методом просіювання.

Ще одна невелика підказка, що сприяє кращому проращиванию лука, – замочування насіння, але не в чому-небудь.

Для цього вам буде потрібно перманганат калію (2%-й розчин), в який занурюють насіння на 10-20 хвилин безпосередньо перед посадкою на городі.

Це допоможе наситити насіння цибулі корисними речовинами на період проростання у разі дефіциту вологи, світла або корисних мінералів в ґрунті.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *