Щоб лапки про камінчики не поранилися. У метро Мехіко вигулювали качку в кросівках

Часто користуєтеся метро? Тут можна стільки всього побачити! На превеликий жаль, найчастіше агресію, грабежі та інший негатив. Однак позитивних моментів, хоч і декілька дивних, також чимало. Як вам, наприклад, така картина: качка в кросівках? Взуття на птаху, щоб лапки не поранити!

Зірка соцмереж по кличці Бруна

Отже, Бруной звуть качку, яка проживає в Мехіко зі своєю прийомною сім’єю – семирічною дитиною і його мамою. Днями в Інтернеті з’явилися фотографії птахи, зроблені одним з користувачів Твіттера». Дивним, по-перше, було те, що качка їхала у вагоні метро. Але ще більш дивним було те, що пернатий вихованець взутий в кросівки. Як пояснили господарі Бруны: щоб уникнути травм, тому що вони постійно їздять по місту, а качка супроводжує їх.

Бруна, виявляється, була помічена і раніше на різних станціях метро і навіть в центрі міста. Господарі возять з собою контейнер з водою і мішок з їжею. Одним словом, птах подорожує зі всіма зручностями. Чому б і ні? Взута, нагодована, напоєна…

Затишний дачний будиночок із звичайної побутівки менше ніж за півмільйона рублів
Готую тірамісу з йогуртом, ягодами і вівсяним печивом: простий рецепт
Секрети посадки і поливу помідорів від садівників: які не потрібно обрізати

Між іншим, керівництвом метрополітену проїзд дозволено лише з тваринами-поводирями. Тобто з собаками. Тому багато громадян змушені подорожувати в супроводі своїх вихованців, захованих в сумках або рюкзаках. Однак, як бачите, Бруна їздить в метро відкрито!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *