Щоб даішники не чіплялися, мій друг робить дуже мерзенний жест. У більшості випадків у нього навіть документи нормально не перевіряють

Вчора друг запропонував підвезти мене додому – я погодилася. По дорозі мені довелося стати свідком однієї дуже цікавою і досить кумедної ситуації, в результаті якої я дізналася про те, що мого давнього друга даішники якщо і зупиняють, то ненадовго.

Нашу машину зупинив даішник

Коли машину зупинив даішник і попросив мого друга пред’явити документи, Діма зробив один дуже мерзенний жест – він поліз вказівним пальцем в ніс і підковирнув в ніздрі. Я була в шоці від побаченого, але ще більше мене вразило те, що співробітник ДПС, помітивши це, ледве глянув на простягнуті йому документи, після чого відпустив нас, побажавши щасливої дороги.

Мабуть, мій здивований погляд не залишився непоміченим, так як, ледь від’їхавши від місця зупинки, Діма почав свій монолог, не чекаючи розпитувань. Він розповів, що колупання в носі – це такий жест, який дуже сильно відштовхує. Як не крути, даішники – теж люди і, побачивши людину, ковыряющегося в носі, не дуже горять бажанням з ним спілкуватися.

Я була здивована простотою цього трюку, а Діма сказав мені, що він не тільки простий, але ще і дуже ефективний, адже в більшості випадків співробітники ДПС не починають свої розпитування, а, перевіривши наявність документів у водія, просто відпускають його.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *