Щоб дізнатися, як змінювався поцілунок, художники 25 років збирали старі фото

Поцілунок був і залишається справою інтимним і особистим. Однак змінюється те, як ставляться до такого прояву почуттів оточуючі, соціум. На фотографіях у книжці Барбари Левайн і Пейдж Реймі ви знайдете і таємний поцілунок крадькома, і публічний довгий поцілунок в людному місці. У кожному фото є своя чарівність, історія та любов, якою б вона не була насправді.

Lip service: історія поцілунків в картинках

Книги, що складаються з картинок, не завжди повинні бути коміксами. Яскравий тому приклад – книга Барбари Левайн і Пейдж Реймі.

Автори протягом останніх двадцяти п’яти років збирали всюди аматорські фотографії, зроблені в різних куточках простими людьми.

І все заради того, щоб відбити хоча б шматочок великої історії поцілунків, таку ж давню, як і історія самого людства.

“Ніч у музеї 4: чекати нам продовження або повного перезавантаження франшизи?
Анна Хилькевич має намір змінити ім’я своєї молодшої дочки
З риби, птиці та картоплі теж може вийти екзотика: як я видаляю свою сім’ю

Працюючи в Мексиці, Техасі, художники опублікували вже кілька книг, що включають в себе старовинні картини та фото, які вони шукали всюди: від блошиних ринків до інтернет-магазину eBay.

У спільно створеному останньому фільмі “Люди, поцілунки: вік фотографій (Abrams & Chronicle, 11,99 £) автори постаралися відобразити еволюцію візуального мистецтва: від вікторіанських листівок до автоматизованих фотобудок.

За словами Левіна, до появи фотографії поцілунки були чимось забороненим і суто особистою справою. «В даний час це публічний акт любові. Людям варто звикати до камери».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *