Що таке magnet-посилання і як їй користуватися

Відвідуючи торрент-трекери, ви напевно помічали так звані магнітні посилання (magnet-посилання). Хоча ця технологія вже не нова, багато користувачів Мережі до цих пір не знають, що вона собою являє і для чого потрібна.

Що таке magnet-посилання

Щоб завантажити будь-який контент через торрент-трекер, вам потрібні два компоненти. Перший — програма для скачування файлів, або торрент-клієнт. Приклади: μTorrent, BitTorrent.

Другий компонент — це дані (ім’я, розмір, адреса та інші), необхідні клієнту для ідентифікації та правильної завантаження контенту. Цю інформацію програма отримує від маленького файлу-посередника, який ви завантажуєте на сторінці трекера перед завантаженням вмісту.

Магнітної називають посилання, яка передає всі дані торрент-клієнту безпосередньо, позбавляючи від необхідності у файлі-посереднику. Таким чином, користувачеві не потрібно нічого завантажувати, крім самого контенту.

Як користуватися magnet-посилання

Встановіть торрент-клієнт і використовуйте будь-який сучасний браузер. Тоді працювати з magnet-посилання буде простіше простого.

Що таке magnet-посилання і як їй користуватися

Достатньо клікнути по магнітній посиланню і схвалити запит браузера на передачу даних торрент-клієнта. Після цього залишається вибрати потрібні файли і запустити процес скачування, слідуючи підказкам програми.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *