Ще тонше і дизайн в стилі iPad Pro: нові подробиці про iPhone 2020

Різниця в розмірах трьох новинок буде куди більш значною.

За даними китайських постачальників Apple, iPhone нового покоління будуть мати той же дизайн корпусу, що і у iPad Pro. Очікується три моделі з екранами: 5,4 дюйма, 6,1 дюйма і 6,7 дюйма. Про це повідомляє портал Macotakara.

Джерела уточнили, що найбільша версія смартфона отримає тонкий корпус з товщиною близько 7,4 мм, при цьому ширина екранної рамки складе всього 2 мм. Ці зміни ніяк не позначаться на ємності вбудованого елемента живлення — автономність новинки буде рекордною.

Новий iPhone c 5,4-дюймовим екраном з розмірами буде більше iPhone SE, але менше iPhone 8. Модель з екраном 6,1 дюйма в розмірному ряду займе місце між iPhone 11 і iPhone 11 Pro, а 6,7-дюймовий флагман буде навіть більше iPhone 11 Pro Max. Всі три новинки оснащена OLED-дисплеями і сканером розпізнавання обличчя Face ID.

iPhone з екраном 5,4 дюйма і 6,1 дюйма отримають подвійну основну камеру, а модель з дисплеєм 6,7 дюйма оснастять потрійним фотомодулем і збільшеним головним сенсором.

Представлять пристрою традиційно восени на спеціальній презентації Apple. Можливо, до цього тріо вийде куди більш класичне рішення — iPhone 9. Ця модель очікується вже в найближчі кілька місяців.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *