Саудівська принцеса, всупереч правилам, не носить хіджаб. Якщо б я була така ж гарна, як вона, теж відмовилася б (фото)

Саудівська принцеса відмовляється носити хіджаб, а всі навколо захоплюються її красою. Де б вона не з’являлася, вона спростовує всі упередження про арабських жінок. Вона – не просто представник “золотої молоді”, а освічена людина. Її хвилюють життя і права всіх жінок у світі.

Розумниця, красуня, спортсменка

Принцеса Аміра – смілива жінка. Вона вивчає гуманітарні проблеми не тільки в Саудівській Аравії, але і у всьому світі. Вона буває в різних країнах, щоб своїми очима бачити, наскільки різниться рівень життя жінок.

Принцеса бере участь у благодійних організаціях, створює притулок у Західній Африці, надає допомогу постраждалим від повені в Пакистані і проводить безліч громадських заходів на допомогу нужденним.

Розширення прав жінок

Вона заявила, що хотіла бути першою жінкою в країні, яка буде водити машину. Вона постійно бореться за розширення прав і можливостей жінок в Саудівській Аравії, і тому їй щодня погрожують. Окрім вражаючої зовнішності, дівчина привертає увагу своїм безпомилковим смаком в моді.

Її ім’я часто з’являється в пресі. Принцеса Аміра – приклад людини, що володіє неймовірною красою, кмітливістю і добрим серцем. Незважаючи на положення в суспільстві, освіта і блискучі перспективи, вона хоче зробити краще життя інших.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *