Сарай плюс безкоштовний сніданок: 600 £ в місяць просить житель Лондона за непоказну будівництво

Інтернет – двигун торгівлі. Яких тільки послуг і товарів не пропонує Всесвітня павутина. Так, наприклад, в Лондоні один домовласник вирішив здати сарай за 600 фунтів стерлінгів на місяць, та ще й з безкоштовним сніданком та відсутністю рахунків! Дивно, чому за орендою цього будиночка не вишикувалася черга?

Оренда садового сараю

Лондонський домовласник спробував здати в оренду свій садовий шедевр – сарай за 600 фунтів стерлінгів на місяць (близько 47,5 тисячі рублів) і пропонував безкоштовний сніданок, щоб “підсолодити” операцію.

Домінік Гаджон намагався здати крихітну споруду на Facebook, але попередив, що хатина буде доступна тільки п’ять днів на тиждень.

Власник виправдовувався, що це не безумство для лондонського житла і це не сарай, а, швидше, запасна кімната. Потрібно трохи уяви, щоб оцінити потенціал цього знімного житла.

Оголошення, розміщене в групі Facebook для наймачів у південно-східній частині Лондона, повідомляло, що в «чудовій новій хатині» не буде ніяких рахунків і надається безкоштовне харчування.

Орендарі з Мережі відразу засумнівалися в законності оренди сараю. Також потенційних наймачів збентежив той факт, що запасна кімната, як висловився Гаджон, буде доступна всього п’ять днів на тиждень: з понеділка по п’ятницю.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *