Сантехнік розповів, що не можна лити в раковину, щоб не було засмічення в зливі

Багато людей, у яких на кухні є раковина, стикаються з такою проблемою, як засмічення. У мене також таке бувало. Знайомий сантехнік дав кілька корисних порад про те, як зберегти раковину в чистоті, а заодно розповів, що люди, які викликали його, скаржачись на проблеми з засорами, викидали туди.

Борошно

Досить часто люди збирають борошно зі столу і викидають в раковину, що робити не рекомендується. При змішуванні з водою вона стає липкою і засмічують труби.

Яєчна шкаралупа

Якщо ви розбили свіже яйце чи очистили від шкаралупи варене, стежте за тим, щоб її маленькі шматочки не потрапили в трубу.

Кавова гуща

Вона відкладається на стінках труб і призводить до засмічення. Викидайте гущу у відро для сміття, щоб не створювати проблему.

Рис і макарони

Будьте обережні, промиваючи рис або зливаючи воду з макаронів, тому що, якщо маленькі шматочки потраплять в злив, труби можуть забитися.

Жир

Жир не розчиняється у холодній воді. Якщо ви вилийте його в раковину, він відкладеться на стінках труб і призведе до складного засору. Щоб запобігти це, помістіть жир в пластикову коробку і викиньте у відро для сміття.

Наклейки і етикетки

Сьогодні майже на кожному фрукті є наклейка. Будьте обережні при їх митті, так як при попаданні етикеток в раковину труби можуть засмітитися.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *